Alvar Hård oljemålning
Valmis
2019-09-24
676569
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ALVAR HÅRD (1918-2011): "Mäklaren :- Har man inga pretantioner behövs inga reparationer som herrskapet, ser helt lätt finns både vatten och toalett", olja på duk, signerad, 50 x 70 cm.