Axel Lind oljemålning
Valmis
2019-09-20
675127
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
AXEL LIND (1907-2011): Insjömotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, ca 28x35 cm