Ilmari Tapiovaara stolar
Valmis
2019-09-08
675054
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
ILMARI TAPIOVAARA, "Fanett", stolar, 3 st, Edsbyverken, sitsar fanerade i teak, stomme i bok, undertill stämplade Edsbyverken, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage