Akvareller Kina 1800-tal
Closed
2019-09-12
674610
| Sold for | 3 600 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina): 1800-tal, landskapsmotiv, bär text, stämpelmärkning, akvarell på rispapper, ca 30 x 22 cm
Gulnader, fläckar