Kockrock Tore Wretman
Valmis
2019-09-29
674047
| Korkein tarjous | 14 000 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
KOCKROCK, vit med blå krage med svenska flaggan, på livet broderat Tore Wretman
PROVENIENS: Tore Wretman
bruksslitage