Pokaler i silver
Valmis
2019-09-04
673059
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
POKALER, 2 st, silver, GAB, 1900-talets första hälft, delvis förgyllda, höjd 11-16 cm, vikt ca 265 gram
Slitage, gravyrer, skadad förgyllning