Ljusplåtar
Valmis
2019-08-30
672390
| Korkein tarjous | 900 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
LJUSPLÅTAR, 4 st, tenn, delvis med äldre stämplar (1 stämplad D2=1786), höjd ca 22-24 cm
Kompletterade/omgjorda tenntallrikar, bruksslitage/bucklor (senare ljuspipor)