Martin Lamm teckningar ur Galen i Musik
Valmis
2019-09-07
671408
| Korkein tarjous | Osåld |
| Arviointi | 1 000 SEK |
MARTIN LAMM (1929-1983): 10 st teckningar ur "Galen i Musik", signerade och numrerade, ca 40 x 38 cm, bok Oscar Hedlund, Galen i musik medföljer
Bok och fodral med slitage