Matta rosenkelim
Valmis
2019-08-28
671176
| Korkein tarjous | Osåld |
| Arviointi | 2 000 SEK |
KELIM, rosmönster, ull,1900-talets senare del, ca 230x152 cm
Jämt bruksslitage, smutsig frans