Fåtöljer gustaviansk stil
Closed
2019-08-27
671141
| Sold for | 3 000 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
BERGÈRER, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets, skuren dekor, klädd i grön sammet, lösa sittplymåer, sitthöjd ca 50 cm
Slitage, fläckar