Ruth Milles figurin
Valmis
2019-08-30
670950
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
RUTH MILLES (1873-1941): Flicka i blåst, signerad, gips, höjd 26 cm
Smärre ytslitage, något gulnad