Karin Olsson oljemålning
Valmis
2019-08-26
670191
| Korkein tarjous | 4 000 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
KARIN OLSSON (1928-2006): Oktoberskog, signerad Karin Olsson, olja på duk, ca 65 x 65 cm