Piedestal
Valmis
2019-08-16
667870
| Korkein tarjous | 3 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
PIEDESTAL, 1900-talets början, marmorerat trä, höjd ca 90, 36x36 cm
Slitage och mindre färgbrtfall