Mattias Klum
Valmis
2019-08-14
667625
| Korkein tarjous | 9 200 SEK |
| Arviointi | 10 000 SEK |
MATTIAS KLUM (född 1968): Landmannalaugar på Island, signerad, daterad och numrerad 2007, 1/99. fotografi, bildmått ca 70x105 cm, ca 87,5 x 122 cm inklusive ram.