Blombänk
Closed
2019-08-03
665832
| Sold for | 400 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
BLOMBORD, 1900-talets första hälft, bemålat i svart, höjd ca 90, 126x47 cm
Skador, lagningar, sprickor