Shakerbord Börge Mogensen bok
Valmis
2019-07-31
665679
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
MATBORD, ´Shaker Table´, Börge Mogensen, formgivningsår 1958, lackerad bok, stämplat samt etikettmärkt, höjd 72, 200x89 cm
Spricka, bruksslitage