Lampetter i mässing och glas
Valmis
2019-07-25
664309
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
LAMPETTER, 1 par, 1900-talets senare hälft, två ljusarmar, stomme i mässing, glas, olikformade prismor, höjd ca 30, bredd ca 30 cm
Smärre slitage, smuts, damm, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen, lampskärmar medföljer, enstaka prismor kan saknas