Urnor 1 par
Closed
2019-07-24
664072
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
URNOR, 1 par, lergods, Kina, 1900-tal, dekor med drakar, höjd 66 cm
Nagg