Ulf Wahlberg färglitografi
Closed
2019-07-16
662895
| Sold for | 1 300 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
ULF WAHLBERG (född 1938-2014): Skrotbilar, signerad o daterad -99, 128/230, färglitografi, bladmått ca 40x55,5 cm