Augustin Bourdillon herrfickur
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
AUGUSTIN BOURDILLON (1729-1799), fickur, silver, Stockholm ca 1778, vitemaljerad urtavla, spindelgång, verknr. 1551, diameter 66 mm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage
661887
2019-07-13