Solspegel
Valmis
2019-07-14
660546
| Korkein tarjous | 1 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
SPEGEL, s k solspegel, 1900-tal, konvext spegelglas, radierande strålar, skuren i trä, bronserad, diameter ca 76 cm
Sliatge och smärre skador