Oljemålning
Valmis
2019-06-25
657820
| Korkein tarjous | 4 000 SEK |
| Arviointi | 6 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR 1600/1700-tal, besök hos läkaren, olja på duk, osignerad, ca 87x61 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
renoverad, kompletterad, lagningar på duk