Skulptur Esther Eppens
Valmis
2019-09-15
657084
| Korkein tarjous | 82 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
ESTHER EPPENS (1900-tal): Omfamnande kärlekspar, signerad Esther Eppens, patinerad brons, gjutarmärkt Bergman Cire Perdue, höjd 31,5 cm
PROVENIENS: Stopalo