Klubbat för:
6 800 SEK
2 000 SEK
ROLF KJELLBERG (1901-1989): Kvinna med vattenkrus, signerad och daterad R G. Kjellberg 49-50, patinerad brons, gjutarmärkt G. Pettersson Fud., höjd 55 cm
PROVENIENS: Stopalo
656982
2019-09-15