Smörask i porfyr

Smörask i porfyr
Smörask i porfyr
Smörask i porfyr
Smörask i porfyr
Smörask i porfyr
Smörask i porfyr
Smörask i porfyr
Smörask i porfyr
Smörask i porfyr
Smörask i porfyr

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SMÖRASK med lock, 1800-tal, rännåsporfyr, knopp i silver, höjd ca 10, diameter 13 cm

Smärre nagg

656105

2019-06-25