Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

15 500 SEK

6 000 SEK

SPEGEL, nyrenässans, 1800-talets andra häflt, dekor i pastellage, förgylld, rik dekor, ca 103x146 cm

655522

2019-06-21