Emaljskylt "Penta Motor"
Valmis
2019-06-18
655392
| Korkein tarjous | 1 700 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
EMALJSKYLT, "Penta Motor", 1950-tal, emaljerad plåt, lätt kupad, ca 32x31 cm
Slitage, smärre rost och färgbortfall i hörnen