Bordsur
Closed
2019-06-20
654951
| Sold for | 1 800 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
BORDSUR, 1900-tal, rokokostil, urverket märkt Lenzkirch, höjd ca 35 cm
Nyckel medföljer, slitage