Skrivbord
Valmis
2019-06-10
652892
| Korkein tarjous | 4 000 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, fanerat i mahongy, justerbar läderklädd skrivskiva, höjd ca 76,5-89 145x70 cm
Nyckel saknas, en låda lås, slitage, ytskador