Yrjö Kukkapuro fåtölj
Valmis
2019-06-09
652620
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
YRJÖ KUKKAPURO, "A500", karmfåtölj, Avarte, Finland, 1980-tal, stomme i lackerat stål, stoppad sits, rygg samt. nackkudde, etiketmärkt, sitthöjd ca 37 cm
Bruksslitage