Agda Holst oljemålning
Closed
2019-06-07
652127
| Sold for | 1 500 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
AGDA HOLST (1886-1976): Blomsterstilleben, signerad Agda Holst, olja på pannå, ca 50x38 cm