Old Kirman
Valmis
2019-06-10
650883
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA, old, sannolikt Kirman, ca 270x187 cm
Slitage, smuts och lagningar