Signe Persson Melin glasburkar och -flaskor
Valmis
2019-06-04
650499
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SIGNE PERSSON-MELIN, "Sill i kvadrat", burkar och flaskor, 14 delar, huvudsakligen med lock av kork, burkar, 1900-talets andra hälft, Boda Nova, höjd 7,5 - 23 cm
Bruksslitage, vissa avlagringar