Gunnar Norrman etsning
Valmis
2019-06-01
650091
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
GUNNAR NORRMAN (1912-2005): "Vassvik", signerad G. Norrman, daterad och numrerad 70/100, torrnål, bildstorlek ca 26x17 cm
Ej examinerad ur ramen, något gulnad