Teakfat design Jens Harald Quistgaard
Closed
2019-06-11
647668
| Sold for | 130 EUR |
| Estimate | 200 EUR |
JENS HARALD QUISTGAARD, skålfat, stånglimmad teak, båtformad, stämplad Dansk Design Danmark JHQ, längd 61,5 cm, bredd 12,5 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
Slitage