Anders Zorn etsning
Valmis
2019-05-24
647493
| Korkein tarjous | 6 800 SEK |
| Arviointi | 7 000 SEK |
ANDERS ZORN (1860-1920): "Elin", 1914, signerad Zorn, etsning, 19,6 x 29,7 cm
LITTERATUR: Asplund 260, Hjert & Hjert 270, ZG 260
Något gulnad