Ramar 1900-tal ovala
Valmis
2019-05-24
647211
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
RAMAR med krön, Norge 1900-tal, 8 st, ovala, förgyllda, ca 58x44 cm vardera
Smärre skador, delvis med bakstycken och passepartout