Johan Wiking skulptur brons
Valmis
2019-05-30
646963
| Korkein tarjous | Osåld |
| Arviointi | 8 000 SEK |
JOHAN WIKING (född 1964): Frökapsel,
signerad och daterad J Wiking 1993, skulptur, brons, höjd ca 16 cm, ca 55x43 cm,
Ingår i tema-auktionen Tredimensionellt