Johannes Ravn oljemålning
Closed
2019-05-23
646705
| Sold for | 2 400 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
JOHANNES RAVN (1922-1991): Landskap med berguv, signerad och daterad J Ravn -79, olja på duk, ca 92x70 cm