Yngve Blixt vas Tema keramik
Valmis
2019-07-28
645659
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
YNGVE BLIXT (1920-1981), vas, glaserat stengods, signerad "Yngve Blixt Höganäs 75-", höjd ca 21 cm
Smärre slitage