Ishink av Bertel Gardberg
Valmis
2019-06-11
645394
| Korkein tarjous | 280 EUR |
| Arviointi | 300 EUR |
BERTEL GARDBERG, ishink, stämplad Finnmade Gardberg, Norrmark slöjd, furu, tenninsats, höjd 12 cm, diameter 17 cm.
Proveniens: samling Jaakko Lindberg