Oscar Reutersvärd skulptur
Closed
2019-05-25
645280
| Sold for | 3 200 SEK |
| Estimate | 5 000 SEK |
OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Skulptur, i form av kedja, signerad Oscar Reuterswärd, numrerad 13/100, höjd 58 cm.
Sedvanligt slitage.