Poul Kjaerholm bord PK61
Closed
2019-05-18
645007
| Sold for | 15 500 SEK |
| Estimate | 15 000 SEK |
POUL KJAERHOLM, soffbord, PK61, Fritz Hansen, underrede i rostfritt stål, skiva i carraramarmor, märkt i stålet, etikettmärkt och daterat 1995, skivans mått 80x80 cm, höjd 33 cm.
Bruksslitage med enstaka nagg.