Erland Cullberg oljemålning
Closed
2019-05-16
644507
| Sold for | 6 600 SEK |
| Estimate | 5 000 SEK |
ERLAND CULLBERG (1931-2012): Figurkomposition, signerad E Cullberg, olja på duk, dukmått ca 220x138 cm, visas på begäran
Färgbortfall, oramad