Byrå med fällskiva
Closed
2019-05-18
644437
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
BYRÅ, omkring år 1900, fanerad med mahogny, övre lådstycke med fällskiva och bakomvarande lådinredning, längd 103 cm, bredd 50 cm, höjd 81 cm.
Några skador, lagningar och kompletteringar.