Vas
Closed
2019-05-15
643626
| Sold for | 600 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
VAS, möjligen Murano, 1900-talets slut, överfång med klarglas och under millefiori dekor, höjd ca 37 cm
Två nagg på mitten av vasen