Bengt Fransson oljemålning
Closed
2019-05-15
643567
| Sold for | 6 600 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
BENGT FRANSSON (född 1935): "Flanörer i staden", signerad Bengt Fransson, olja på duk, ca 27x35 cm