Slava Kliuchniko oljemålning
Closed
2019-05-06
641207
| Sold for | 6 600 SEK |
| Estimate | 6 000 SEK |
SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): Ballerina, signerad Kliuchnikov, datering a tergo 2009, olja på duk, ca 60x80 cm, oramad