Pär Gunnar Thelander
Vollendet
2019-05-04
639556
| Höchstes Gebot | 650 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
PÄR GUNNAR THELANDER (född 1936): Komposition med figurer, signerad P.G. Thelander, EA, färglitografi, bildmått ca 24x19 cm