Pär Gunnar Thelander
Closed
2019-05-04
639556
| Sold for | 650 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
PÄR GUNNAR THELANDER (född 1936): Komposition med figurer, signerad P.G. Thelander, EA, färglitografi, bildmått ca 24x19 cm