Plyschsoffa
Valmis
2019-04-22
636714
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
SOFFA, 1900-talets andra hälft, ben i bok, soppad stomme klädd i röd plyschtextil, lösa sittplymåer, djuphäftad rygg, sitthöjd ca 43 cm, bredd ca 170 cm
Bruksslitage